Apartamento Málaga Beach & City

C. Fernán Núñez, 17, 29002 Málaga, Španělsko

  • Pláž v blízkosti
  • Až pro 4 hosty
  • Rozloha: 70 m²
  • Ložnice: 1

V dosahu ubytování je pláž. Výbavu ubytování doplňují kuchyň a pračka. Hosté zde mohou využít parkoviště a terasu. Apartmán Apartamento Málaga Beach & City se nachází ve městě Málaga. Vzdálenost k Centro de Arte Contemporáneo je 910 m. Playa de San Andrés se nachází 490 m od apartmánu.

Celé ubytování má 70 m². Ubytování pojme až čtyři osoby. Hosté mají k dispozici jednu ložnici. Spací místo v ložnici tvoří manželská postel.

Vzdálenosti k vybraným místům

Malaga700 m
Museo Automovilístico de Málaga1,2 km
Puerto de Málaga2 km
Letiště Malaga6 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Nabídka pokojů

Apartmán s 1 ložnicí

  • kuchyňský kout
  • kuchyň
  • balkon

4 osoby70 m²kuchyňský kout

Apartamento Málaga Beach & City - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště v objektu
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Terasa
  • Přímo u pláže
  • Zahrada

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • německy
  • anglicky
  • španělsky
  • francouzsky
  • italsky
  • nizozemsky
  • norsky
  • polsky
  • portugalsky
  • rusky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • ESFCTU0000290220007105930000000000000000VFT/MA/560302

Apartamento Málaga Beach & City na mapě: Málaga

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Apartamento Málaga Beach & City“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00 do 23:00. Odhlášení: do 11:00.

Je u objektu „Apartamento Málaga Beach & City“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Apartamento Málaga Beach & City“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Nachází se Apartamento Málaga Beach & City blízko pláže?

V blízkosti se nachází pláž.

Pro kolik hostů je Apartamento Málaga Beach & City určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 4 hosty.

Nabízí Apartamento Málaga Beach & City vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Jak daleko je Guadalmedina od ubytování „Apartamento Málaga Beach & City“?

Guadalmedina se nachází 930 m od ubytování.

Jak daleko je od ubytování „Apartamento Málaga Beach & City“ nejbližší letiště?

Aeropuerto de Granada - Federico García Lorca se nachází 78,9 km od ubytování.

Recenze ubytování Apartamento Málaga Beach & City

Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Apartamento Málaga Beach & City zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleephotelsmalaga.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10