Eurostars Astoria

Avenida Comandante Benitez, 5, 29001 Malaga, Hiszpania

  • Do 3 osób
  • Do 20 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Sypialnie: 1

Podczas pobytu w obiekcie Eurostars Astoria można wybrać się na pieszą wycieczkę. To hotel w miejscowości Malaga.

Dostępne pokoje mają do 20 m². Maksymalna liczba gości w jednym pokoju wynosi trzy osoby. Pokoje mają prywatną łazienkę i klimatyzację. Na miejscu można korzystać z parkingu. Recepcja działa przez całą dobę. Pokoje są sprzątane codziennie.

Contemporary Art Museum of Malaga: 140 m od hotelu.

Odległości są orientacyjne. Długość trasy może się różnić.

Odległości do wybranych miejsc

AVE María Zambrano500 m
Centre Pompidou Málaga1,2 km
Playa de San Andrés1,4 km
Museo Picasso Málaga950 m

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~825 zł

Jak sprawdzić dostępność w obiekcie Eurostars Astoria?

Wybierz termin pobytu i kliknij „Zobacz dostępność”. Jeśli obiekt nie będzie dostępny, zobaczysz podobne obiekty w wybranym terminie lub propozycje innych dat.

Wybór pokoi

Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi i dodatkowym łóżkiem

  • prywatna łazienka
  • klimatyzacja
  • wyciszenie

3 osoby18 m²prywatna łazienka

Eurostars Astoria - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • parking
  • klimatyzacja
  • całkowity zakaz palenia
  • codzienne sprzątanie
  • całodobowa recepcja
  • przechowalnia bagażu
  • usługi konsjerża

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Łóżeczko dziecięce - dla dzieci w wieku 0–2 lat · bezpłatnie

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

W przypadku rezerwacji ponad 3 pokoi mogą obowiązywać inne zasady działalności obiektu i dodatkowe opłaty.

Przy zameldowaniu trzeba okazać ważny dokument tożsamości ze zdjęciem i kartę kredytową.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Języki
  • angielski
  • hiszpański
  • francuski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • RTA Ciudad H/MA/00824

Eurostars Astoria na mapie: Malaga

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Eurostars Astoria”?

Zameldowanie: od 15:00 do 23:30. Wymeldowanie: od 06:00 do 12:00.

Czy Eurostars Astoria oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Eurostars Astoria” jest dostępne Wi-Fi?

Goście mogą korzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Eurostars Astoria”?

Dostępne są pokoje dla maksymalnie 3 osób.

Czy Eurostars Astoria ma udogodnienia dla osób z ograniczoną mobilnością?

Co najmniej jedna opcja ma prysznic bezprogowy.

Gdzie znajduje się Eurostars Astoria?

Obiekt znajduje się w miejscowości Malaga.

Jak daleko od obiektu „Eurostars Astoria” znajduje się Guadalmedina?

Guadalmedina znajduje się 390 m od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Eurostars Astoria” znajduje się lotnisko „Málaga – Costa del Sol Airport”?

Málaga – Costa del Sol Airport znajduje się 7,4 km od obiektu.

Opinie o Eurostars Astoria

Średnia ocena z 2 647 opinii na Booking.com to 8,6/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Andreia 08 - 2026
8/10

Bardzo dobry hotel z świetną obsługą. Zarezerwowaliśmy go w ostatniej chwili, ponieważ w naszym pierwotnym hotelu doszło do poważnego problemu. Emma była fantastyczna, bardzo sprawna w działaniu i mówiła bardzo dobrym angielskim.

ℹ) Opinie gości Eurostars Astoria nie stanowią oceny serwisu sleephotelsmalaga.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10