Ibis Budget Málaga Centro

Calvo, 4, 29007 Málaga, Španělsko

  • Pláž v blízkosti
  • Až pro 3 hosty
  • Až 11 m²
  • Ložnice: 1

Jeden pokoj může mít až 11 m². Některé pokoje mají jednu ložnici. Jeden pokoj je určený nejvýše pro tři osoby. Pláž leží blízko ubytování. Ve všech pokojích mohou hosté využít vlastní koupelnu a klimatizaci. Během pobytu jsou k dispozici parkoviště a bar. Od ubytování dělí místo „Centro de Arte Contemporáneo“ 550 m. Místo „Playa de La Malagueta“ leží 1,7 km od ubytování.

Ve městě Málaga se nachází hotel Ibis Budget Málaga Centro. V průběhu pobytu mohou hosté hrát stolní tenis.

Vzdálenosti k vybraným místům

Centro Pompidou Málaga1,3 km
Playa de San Andrés1,7 km
Museo de Artes y Costumbres Populares320 m
Playa de La Caleta2,7 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~2 846 Kč

Jak zjistit dostupnost ubytování Ibis Budget Málaga Centro?

Vyberte termín pobytu a klikněte na „Zobrazit dostupnost“. Pokud ubytování nebude k dispozici, uvidíte podobná ubytování v daném termínu nebo návrhy jiných termínů.

Nabídka pokojů

Dvoulůžkový pokoj se samostatnou postelí

  • vlastní koupelna
  • klimatizace
  • TV s plochou obrazovkou

3 osoby11 m²vlastní koupelna

Ibis Budget Málaga Centro - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště v objektu
  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Denní úklid
  • Recepce 24 hodin denně
  • Úschova zavazadel
  • Fax/kopírka

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezddo

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Jako vstupní kód ke vchodovým dveřím slouží číslo rezervace bez teček.

Jazyky
  • anglicky
  • španělsky
  • francouzsky
  • italsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Ibis Budget Málaga Centro na mapě: Málaga

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Ibis Budget Málaga Centro“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 14:00. Odhlášení: do 12:00.

Je u objektu „Ibis Budget Málaga Centro“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Ibis Budget Málaga Centro“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Nachází se Ibis Budget Málaga Centro blízko pláže?

V blízkosti se nachází pláž.

Pro kolik hostů je Ibis Budget Málaga Centro určen?

Ubytování je určené až pro 3 hosty.

Kde se nachází Ibis Budget Málaga Centro?

Ubytování se nachází ve městě Málaga.

Jak daleko je Guadalmedina od ubytování „Ibis Budget Málaga Centro“?

Guadalmedina se nachází 330 m od ubytování.

Jak daleko je od ubytování „Ibis Budget Málaga Centro“ nejbližší letiště?

Aeropuerto de Málaga - Costa del Sol se nachází 7,5 km od ubytování.

Recenze ubytování Ibis Budget Málaga Centro

Průměrné hodnocení z 6 859 recenzí na Booking.com je 7,7/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Ibis Budget Málaga Centro zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleephotelsmalaga.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10