Holidays2Malaga Comfort Center

Apartmán

Málaga, ŠpanělskoViento, 4, 29008

Orientační cena za noc pro 2 osoby~5 462 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 4 hosty
  • Až 55 m²
  • Ložnice: 1
  • Parkování

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~5 462 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O apartmánu

Apartmán Holidays2Malaga Comfort Center je situovaný v destinaci Málaga. 70 metrů odtud leží Museo del Vino.

Na výběr jsou apartmány o rozloze od 45 do 55 m². Nabízejí TV, klimatizaci a pračku. Jsou i takové, které mají balkon nebo terasu. Ve všech apartmánech dostanete vlastní koupelnu se sprchou a fénem. Ubytování rovněž poskytuje kuchyň s lednicí, varnou deskou, troubou, mikrovlnnou troubou a toustovačem. Budete mít rychlovarnou konvici nebo kávovar, kuchyňské nádobí a kuchyňský kout. Ve vybavení jsou i dětská jídelní židlička, pohovka, jídelní část a žehlička. Jsou tu také topení, šatní skříň a posezení. Výhled se ve všech apartmánech otevírá na město. V některých apartmánech patří do výbavy rozkládací pohovka a venkovní nábytek. Výhled do tiché ulice je v některých apartmánech. Ručníky a ložní prádlo ve všech apartmánech nechybějí.

Museo Picasso Málaga se nachází 570 metrů od ubytování, zatímco Malagueta Beach je 1,5 km odtud. Asi 10 km odtud je Letiště Malaga. Kdo má zájem, může se v okolí věnovat pěší turistice, potápění a rybaření. V ubytování najdete tenisový kurt a fitness centrum.

Wi-Fi je zdarma a zavazadla lze nechat v úschovně. K zázemí patří přepážka s turistickými informacemi a aquapark. Ubytování poskytuje službu concierge a pro auta je parkoviště.

Vzdálenosti k vybraným místům

Museo del Vino70 m vzdušnou čarou
Contemporary Art Museum of Malaga1,1 km vzdušnou čarou
La Caleta Beach2,4 km vzdušnou čarou
Playa de San Andrés2,4 km vzdušnou čarou

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento apartmán vašim potřebám?

Apartmán

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánPlochaPosteleBalkon nebo terasa
Apartmán s 1 ložnicí45 m²Manželská postel-
Apartmán s terasou55 m²Velká manželská postel (velikosti King)Ano

„-“ znamená nepotvrzenou informaci, nikoli chybějící vybavení.

Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte své priority a porovnejte apartmány v ubytování Holidays2Malaga Comfort Center podle potřeb svého pobytu. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Vybavení v každém ubytování

  • Kuchyň nebo kuchyňský kout
  • Pračka v pokoji nebo apartmánu
  • Vlastní koupelna
  • klimatizace
  • ručníky
  • fén

Apartmán s 1 ložnicí

▾

Apartmán s terasou

▾

Holidays2Malaga Comfort Center - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště
  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Expresní přihlášení a odhlášení
  • Úschova zavazadel
  • Služba concierge
  • Turistické informace

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Poplatky a záloha

Ubytování může vyžadovat zálohu ve výši 150 EUR. Úhrada: kreditní karta; při přihlášení. Vrácení: kreditní karta; 7 dní po odhlášení.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 1 let

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Please note that a charge of 50 euros will be applied on arrivals after 22:00.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Jazyky
  • německy
  • anglicky
  • španělsky
  • francouzsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • A/MA/01300

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Málaga Centro Alameda“ od ubytování „Holidays2Malaga Comfort Center“?

Železniční stanice „Málaga Centro Alameda“ se nachází 970 m vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Málaga – Costa del Sol Airport“ od ubytování „Holidays2Malaga Comfort Center“?

Málaga – Costa del Sol Airport se nachází 8,1 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 222 recenzí hostů je 7,6/10 . Přečtěte si recenze apartmánu Holidays2Malaga Comfort Center nebo přidejte vlastní.

Renata04 - 2025
7/10
★★★★☆

Velmi příjemné ubytování s výbornou polohou. V Málaze jsme strávili opravdu hezký pobyt a ocenili jsme, že hotel leží v klidné ulici jen pár kroků od historického centra. Vše odpovídalo našim očekáváním, a proto bychom toto místo bez váhání doporučili.

ℹ) Recenze Holidays2Malaga Comfort Center nevyjadřují stanovisko sleephotelsmalaga.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Holidays2Malaga Comfort Center - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 3★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~5 462 Kč
Typická cena
~2 523 Kč

Dražší než 9 z 10 ubytování 3★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 3★ nebo obdobné úrovně: 232

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~5 462 Kč
Typická cena
~2 476 Kč

Toto ubytování je o 121 % dražší než typická cena této skupiny.

Ubytování 3★ nebo obdobné úrovně s parkováním: 91

Za podobnou cenu

~4 643 Kč – ~6 282 Kč

  • Porovnaná ubytování 30
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 26
  • S bazénem 10
  • Se snídaní 6

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Hotel Well and Come Málaga

9,4/10 ~4 793 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.